• Strona główna
  • top
  • Gry Dla Dzieci, Takie Jak Whac-A-Mole Rainbow Umbrella Edukacyjne Zabawki Sportowe Na Świeżym Powietrzu Zabawny Spadochron Ballute Przedszkole Dzieci

Szybki podgląd

10

top

Gry Dla Dzieci, Takie Jak Whac-A-Mole Rainbow Umbrella Edukacyjne Zabawki Sportowe Na Świeżym Powietrzu Zabawny Spadochron Ballute Przedszkole Dzieci

zł126.33 zł101.06

Tagi: dzieci spadochron, skoki spadochronowe parasol, Bonga, gra chomik, gra na świeżym powietrzu, krecia zabawka, gry kret, elektroniczna gra, Uderz kreta, gra dla dzieci.


  • SKU: w128053

Bestsellery

Opis

Punkty Uchwytu:

1.duch zespołowy: spadochroniarza gry na poprawę ich zdolności koordynacyjne, rozwijają się ich współpraca i trenować szybkość reakcji gatunków.Pomaga dzieciom nauczyć się grać w grupy atmosferze.Zachęca do wspólnej gry, jednocześnie zwiększając siłę górnej części ciała.

2、Rozmiar spadochronu: wesoły i kolorowy spadochron o średnicy 117,6 cm, 9 otworów i jeden w środku.Pochodzi z uchwytami do łatwego podnoszenia, równomiernie rozmieszczonych wokół zasad gry.

3.różni się on odpornością na ścieranie, складчатостью i trwałością.Wykonany z wytrzymałej poliestrowej tafty 210Т ze wzmocnionymi uchwytami.Ten zabaw dla dzieci spadochron-najlepszy sport na świeżym powietrzu.

4、łatwo się składa i przechowuje: pochodzi z 4 zamkami pałeczkami.Doskonale nadaje się do wypoczynku inteligencji, poprawy kondycji fizycznej.Sprzyja twórczej i interaktywnej grze.

5、odpowiednie pole: ten kolorowy gry spadochron, który idealnie nadaje się do zabawy i edukacji wspólnej grupy, przedszkola, działalności rodzic-dziecko, parku rozrywki dla dzieci, grających w gry na świeżym powietrzu.

Opis:

Oddajcie sobie trochę prostej zabawy!Pamiętasz swoje stare lata szkolne, gdy zaczepiali spadochron, i twoje oczy błyszczały z podniecenia?Wierzcie lub nie, ale grać w spadochrony-to taką samą przyjemność dla współczesnych pokoleń!Ten wesoły i kolorowy nylon gry spadochron doskonale nadaje się do wielu gier, w tym ćwiczenia z budowania zespołu.Wykonane z wysokiej jakości nylonu i jest w komplecie z torbą do przenoszenia, jest idealny dla dzieci urodziny, gier grup, szkół i wielu innych.

Cechy:

Spadochron gry średnicy 3m/117.6 cali z otworami dla zabawy dzieci podłogowych

Świetnie nadaje się do gier, do budowania zespołu i wiele innych

Kolorowy design, który spodoba się dzieciom.

Ośmiokątny kształt

Wykonana z nylonu 210T

Nadaje się dla dzieci powyżej 3 lat

Lista:

Spadochron o średnicy 1*3 m

4* nadmuchiwane laski

Dodatkowe informacje

  • Cecha 1: graj w gry
  • Cecha 4: 3M
  • Cecha 2: dla dzieci na świeżym powietrzu, zabawy świetnie
  • Numer Modelu: HC02683
  • Typ: Inne
  • Cecha 3: dla integracyjnych

Opinie (0)

Dodaj opinię

12345

Zapisz Się Na Nasz Newsletter